Asukoht

Asume aadressil Marta 8, Tallinn (Magdaleena tänava nurgal).

 

Ühistranspordiga:

Bussijaamast on külalistemajani 8 trammipeatust. Võta tramm nr 4 suunal "Tondi" (trammipeatus on "Tartu maantee"). Sa pead minema maha 8ndas peatuses "Tallinn-Väike". Trammipeatus, mis on enne "Favora" bensiinijaama (kus on ka lähim 24h toidukaupade pood). Kõnni ca 50m samas suunas, kuhu tramm sõitis ja esimene tänav paremal on Marta! Teine helekollane puidust maja paremal on Marta Külalistemaja (Marta 8).

Vanalinna keskelt Vabaduse väljakult on külalistemajani 3 trammipeatust. Sõidavad trammid 3, 4 ja bussid 5, 18, 36, 52).

 

Kui tulete autoga:

Sõidke kesklinnast otse mööda Pärnu maanteed. Sõidate üle suure kõrge silla (all on rongid). Pärast silda on kohe paremal "Favora" bensiinijaam. Pöörake sealt paremale ning sõitke veel 30-40m ja siis esimene tänav paremal on MARTA. Teine helekollane puidust maja paremal on külalistemaja. Vabaduse väljakult 2,5km kaugusel.

 

Palju läheks maksma meie poolne transport kahele näiteks Lennujaam-Külalistemaja ja Külalistemaja-Lennujaam?

Transport on 10 eurot (üks suund), seega edasi-tagasi 20 eurot (kogu summa, mitte ühele inimesele). See tähendab, kui saabub näiteks 3 inimest, siist transport on endiselt 10 eurot.

 

Taksod:


100% turvalised taksod (kes teavad Marta tänavat): "Tulika" (valged taksod) ja "Tallink" (kollased).

Sind ei tüssata ja see on meeldiv kogemus (ajaliselt, puhtuselt, turvaliselt).

Kui sul on vaja kutsuda taksot kindlalt ajal, kutsu "Tulika": 72 6120000).

Vanalinnast Marta Külalistemajja maksab umbes 6 eurot.

.